Vyrobte si kaleidoskop krasohled

Na kaleidoskop krasohled potřebujete: 2 plastové lahve, jednu tvarovanou(třeba od Coca-Coly) a jednu válcovou, 2 krycí sklíčka používaná u mikroskopů, 1 rolička od toaletního papíru, karton, průhlednou plastovou folii, konfety, třpytky, knoflíky, korálky, balicí papír natrhaný na kousky, folii anebo jiné malé třpytivé předměty.

Nástroje: nůž nebo pilku na kov na nařezání lahve, nůž nebo nůžky na nastříhání kartonu


Kaleidoskop krasohled

1. krok: Odřežte spodní část lahve v jejím nejširším místě
(u spodního okraje etikety).

Kaleidoskop krasohled produkce


2. krok: Podle předlohy vystřihněte z kartonu jednotlivé díly pro kaleidoskop krasohled. Z velkého kruhu vytvořte vystřižením díry uprostřed prstenec a v menším kruhu vystřihněte otvor ve tvaru V.

Kaleidoskop krasohled výroba

3. krok: Poskládejte části včetně složených zrcadel do papírové trubice.

Kaleidoskop krasohled reklamní


4. krok: Do části kaleidoskopu krasohledu vytvořené ze spodku lahve rozprostřete konfety, třpytky apod. tak, aby byl spodní prostor zaplněn z větší části ale ne úplně.

Kaleidoskop krasohled návod

5. krok: Otáčejte pomalu spodním dílem a sledujte jak se třpytky a s nimi i vzor v krasohledu mění.

Vytvoření kaleidoskopu krasohledu, který by se Vám líbil, většinou vyžaduje cvik a zkušenosti. Mnoho pestrobarevných a třpytivých částeček, které jsme vybrali do tohoto kaleidoskopu krasohledu na ukázku, může být nahrazeno čímkoliv jiným. Můžete tak vyzkoušet mnoho různých efektů. Bavte se s kaleidoskopy krasohledy a ozdobte si je i z venku - třeba barevnými papíry. Kaleidoskop krasohled přináší mnoho zábavy. Pokud se Vám nechce sestavovat kaleidoskop krasohled sám/sama, stačí objednat u All Servis a my Vám rádi dodáme profesionálně sestavené krasohledy pro Vás a Vaši reklamní kampaň.

Kaleidoscopes Maker Caleidoscoape Kaleidoszkopok Caleidoscopio Promocional Kaleidoskop Werbeartikel Kalejdoskop Reklama Kaleydoskopy
3D reklama | Bannery transparenty | Benzinové zapalovače | Vánoční dárky | Dekorace